הצוות המקצועי שלנו

בואו להכיר את המאמנים שמלווים את קבוצת הריצה איזיספיד

ה"אני מאמין"

הקבוצה הנה קבוצה חברתית המשלבת אימונים מגוונים באווירה קלילה. שילוב מנצח של עזרה הדדית לצד תחרותיות בריאה.

אין תוכנית אימונים כללית לקבוצה, לכל מתאמן תופרים חליפה המתאימה למידותיו. כל אחד מקבל תוכנית אימונים אישית המותאמת לאורח חייו ולא להיפך. קביעת מטרות מדויקות, מאתגרות, ריאליות, בעלות גבולות ברורים של מרחק וזמן. שיטת האימון מבוססת על קילומטראז' נמוך ואימוני טכניקה ייחודיים במטרה לסגל חיסכון אנרגטי ויעילות תנועתית. שיטת אימון מייחדת את Easy Speed מקבוצות אחרות המאמינות בקילומטראז' גבוה ודורשות שעות אימון רבות וזמן התאוששות ממושך.

האימונים:

קבוצת האוניברסיטה

אצטדיון מרכז הספורט אונ' ת"א – https://waze.com/ul/hsv8wxyts7

ימי ב' 05:30 (בוקר) – אימון טכניקה

ימי ד' 05:30 (בוקר) – אימון איכות

קבוצת רמת אביב

גן רוזין – https://waze.com/ul/hsv8wzbx8d

ימי א' 20:15 (ערב) – אימון איכות

ימי ד' 20:15 (ערב) – אימון טכניקה

קבוצת הוד השרון

האמר פיטנס – https://waze.com/ul/hsv8yf16z1

ימי ג' 05:30 (בוקר) – אימון איכות

ימי ה' 05:30 (בוקר) – אימון טכניקה

אבי דה פילוסוף

נשוי לגלי ואבא לשתי בנות מקסימות, אגם ושחר. מאמן אתלטיקה, מאמן טריאתלון, בוגר תואר ראשון וסטודנט לתואר שני במדעי הספורט, המכללה לחינוך גופני ע"ש זינמן שבמכון וינגייט. ראש תחום ריצות ורכז מדעים בקמפוס שיאים, המרכז להכשרות בספורט ותנועה שבמועדון הספורט באוניברסיטת ת"א, מרצה בקורסי מנהל הספורט השונים.מייסד, בעלים ומאמן ראשי במועדון הריצה Easy-Speed. אתלט פראלימפי –Wheelchair Racing, פעיל משנת 1988, מבכירי הרצים בארץ, וותק של עשרות מרתונים ואין ספור תחרויות ריצה למרחקים השונים בארץ ובעולם. בעברי, מאמן כושר קרבי והכנה לצבא, מאמן אתלטיקה אס"א ת"א, מאמן כושר של קבוצות הבוגרים אס"א ת"א בכדוריד ורוגבי. חבר הנהלת איגוד הרמת המשקולות. אני מאמין – "life has no limitation except the ones you make"

מזי דיין

נשואה ואמא לארבעה ילדים, מאמנת ריצה, מאמנת כושר, התמחות באימון פונקציונאלי, יועצת תזונה. חיה ונושמת ספורט, מלווה יחידים וקבוצות לשינוי באורח החיים ובגישה לספורט ותזונה. מאמינה בתהליך ארוך מותאם אישית, ההופך לחלק משגרת החיים, ופחות בדברים של כאן ועכשיו, "כי דברים טובים מגיעים לאט". עוסקת בחינוך וספורט כבר כמה עשורים, מתוך אמונה שחינוך נכון לספורט מגיל צעיר הוא זה שיוביל את החברה לחיים בריאים יותר, מאושרים יותר וטובים יותר.

מזי דיין

נשואה ואמא לארבעה ילדים, מאמנת ריצה, מאמנת כושר, התמחות באימון פונקציונאלי, יועצת תזונה. חיה ונושמת ספורט, מלווה יחידים וקבוצות לשינוי באורח החיים ובגישה לספורט ותזונה. מאמינה בתהליך ארוך מותאם אישית, ההופך לחלק משגרת החיים, ופחות בדברים של כאן ועכשיו, "כי דברים טובים מגיעים לאט". עוסקת בחינוך וספורט כבר כמה עשורים, מתוך אמונה שחינוך נכון לספורט מגיל צעיר הוא זה שיוביל את החברה לחיים בריאים יותר, מאושרים יותר וטובים יותר.

דן סטוף

נשוי לטלי ואבא ל 3 ילדים מהממים, רון, אייל ויואב. מאמן ריצה, ספורטאי מילדות (כדורמים / אתלטיקה), איירונמן, מוביל לשינוי אורח חיים ומיקסום יכולות! מאמין בלהיות מעודכן בכל מה שחדש, לנסות, להתנסות, ללמוד ובהתאם לכוון אחרים! דוגמא אישית, קודם לראות אם עובד ורק אז להעביר למתאמנים. התמחות בארגון והובלת אירועי ריצה – מחנות אימונים / הרצאות / כנסים / קורסי העשרה. אני מאמין – “Success is achieved and maintained by those who try and keep trying”
אבי מאמן מקצועי מאוד, בעל ידע עצום בתחום הריצות. תוכניות האימונים שלו מותאמות לכל מתאמן לפי היעדים של המתאמן, רמת הכושר שלו והיכולות הפיזיות. אבי זמין לכל שאלה, מקבל פידבק על האימון ובונה את האימון הבא בהתאם. בכל אימון הוא ״קורא״ את המתאמן ומכוון ומתקן אותו במהלך האימון. עם זאת, קפדן ודורש דיוק ועמידה מושלמת בתכנית האימונים... מומלץ מאוד!!!
ליה הפטר
חברה בקבוצת איזי ספיד
אני מתאמנת אצל אבי משנת 2008. אבי משלב בתוכו איש מקצוע חד ומחושב לצד חבר קשוב ומבין. השילוב הזה יוצר מאמן אולטימטיבי. אני יודעת שאני יכולה להתייעץ איתו ולשתף אותו בכל הקשור לריצה ( וקצת מעבר..) ולמרות העומס הוא תמיד ימצא זמן לעצור רגע ולהקשיב לכל מתאמן שלו. כשאבי בונה תכנית אימונים ומנסח מטרה לפי הבקשה שלי ( למשל לקבוע שיא אישי בתחרות)- הוא מצליח לדייק ולקלוע הן ליכולות ולמצב שלי במהלך התכנית ובעיקר לתוצאה. תמיד המטרה שאבי ניסח- היא התוצאה שאני מגיעה אליה בול. על השנייה! כך שבעשור האחרון הצלחתי לשבור שיאים בעזרת אבי שוב ושוב...
עינב ישראל
חברה בקבוצת איזי ספיד
מאז ההיכרות שלי עם אבי, לפני כחמש שנים, אני מרגישה שזכיתי פעמיים, גם במאמן וגם בחבר. מקצועית, אבי הביא אותי למקומות שלא חשבתי שאגיע אליהם, מבחינת התוצאות והרמה שלי היום. תהליך השיפור שלי לא היה קורה בלי הדיוק של אבי, בלי ההכלה האינסופית שלו והזמינות שלו אלי. אבי הוא מאמן איכותי וחבר זמין.
ענבל ויצמן
חברה בקבוצת איזי ספיד
אני מתאמנת עם אבי משנת 2013 וממישהי שלא אוהבת לרוץ, הפכתי למישהי שריצה היא חלק מהיומיום שלה. המקצועיות, ההתאמה האישית לאופי שלי והאהבה והתשוקה של אבי לספורט בכלל, ריצה בפרט ולאנשים, ממכרת ויוצאת דופן. אין ספק שלהתאמן עם אבי ולהצטרף לקבוצה שלו זו ההחלטה הכי טובה שעשיתי.
מונה מירון
חברה בקבוצת איזי ספיד
אני מתאמנת אצל אבי משנת 2010. כבר מהאימון הראשון הרגשתי שמצאתי מקום שכייף לי ונעים לי להגיע אליו. מעבר למקצועיות הבלתי מתפשרת ולמאמן שדואג שתגשים את המטרות שלך, מדובר בחבר ואדם מיוחד. אין לי ספק שזכיתי להיות חלק מהקבוצה הנפלאה שלו, שמהר מאוד הופכת להיות סוג של משפחה.
אדווה לוברני
חברה בקבוצת איזי ספיד
את אבי הכרתי בשנת 2013 כשהצטרפתי לקבוצת איזיספיד. באותה תקופה רצתי מרחקים של עשרה ק״מ והחלטתי לעשות את המעבר לריצות חצי מרתון. לא רציתי לעשות את זה לבד ובהמלצת חברה, הצטרפתי לקבוצה של אבי. התחברתי לאבי מהרגע הראשון. אהבתי מאוד את המקצועיות הבלתי מתפשרת - הוא ישב איתי זמן ארוך עוד לפני האימון הראשון בשביל לשמוע עלי ועל תוכניות הריצה שלי, על המצב הבריאותי שלי, על המרוצים שהשתתפתי בהם ועוד. אחד הדברים שהיו הכי חשובים לי היה לרוץ בצורה הגיונית, למזער סיכונים לפציעות, להשיג את המטרות שלי וגם ליהנות מהתהליך. עם אבי והתוכניות שהוא בונה, אני מצליחה להשיג את כל הדברים הללו שוב ושוב ושוב. אבי עזר לי גם להגשים חלום ולרוץ אולטרה מרתון של 54 ק״מ ולסיים אותו עם חיוך ענק על הפרצוף, וזה לא דבר מובן מאליו. יש לאבי את הכישרון להתאים את התוכניות לא רק לכישורי הריצה של המתאמנים והמתאמנות שלו אלא גם לאופי שלהם. אין לי ספק שזו אחת התכונות שהופכות אותו למאמן ריצה שאין כדוגמתו. במשך השנים אבי הפך בשבילי ליותר ממאמן. אני גאה לקרוא לו חבר טוב ודמות שמעוררת השראה בתחום הספורט ובכלל עבורי (ועבור רבים אחרים) וגאה לקרוא לקבוצת איזיספיד ״משפחת הריצה שלי״, במלוא מובן המילה.
נועה אלבלדה
חברה בקבוצת איזי ספיד